Jeg mener jeg fronter en sak av enorm viktighet for de 97 000 barna som er i religiøse miljøer utenfor den norske kirke. Ingen vet hvordan de går med disse barna, og jeg vet at barn både kan ha det bra og forferdelig i fundamentalistiske religiøse miljøer.
For snart ti år siden ble jeg en varsler i norsk offentlighet og avslørte manipulative og kyniske teknikker som ble brukt på et demonutdrivelsessenter i Oslo sentrum.
Siden den tid har jeg fortsatt å varsle om usunn og skadelig religiøs fundamentalisme, og jeg har ingen planer om å slutte. Jeg har så vidt begynt og har flere prosjekter underveis.
I den anledning håper jeg du kan hjelpe meg med å bli hørt? Jeg har snart 1000 personer som liker min offentlige facebook-side (www.facebook.com/Jesussoldaten) og snart det samme på twitter (https://twitter.com/_anderstorp?lang=en) – men jeg håper å få langt flere følgere enn det.
Kan du hjelpe meg med å spre ordet?